Ağva İstanbul’un Karadeniz kıyılarında yer alan turizm cennetidir. Doğası, iklimi, gezilecek yerleri derken keyifli vakit geçirmeniz için harika bir noktadır. İstanbul ‘un yoğun stresinden kaçmak isteyenler için en yakın lokasyonda sayılabilecek bu turizm beldesi yılın dört mevsimi tercih edilebilir. Ağva ‘nın en iyi oteli ve dört mevsim ayrıcalıklarını öğrenmeye hazır mısınız?

Ağva’nın En İyi Oteli Asmalı Garden Butik Otel

Yılın bütün aylarında huzur, keyif, doğa ile başbaşa kalabileceğiniz tek adresiniz Asmalı Garden Butik Otel ‘dir. Yaz, kış veya bahar aylarında sizlere ayrı hizmetler sunarak mevsimlerinizin renkli, keyifli geçmesini sağlar. Eğer kış aylarındaysanız sizlere tesisimizin ortak kullanım alanlarından, şahsi oda alanlarına kadar huzur sunar. Kış aylarında havanın soğuk olması sizleri huzurdan mahrum bırakmaz. Ağva şömineli oteller arasında en iyi hizmeti sunuyoruz. Bütün odalarımız şömineli olarak hizmet verir. Şöminenin başında hem ısınabilir, hem keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yaz aylarında ise artış gösteren sıcaklar haliyle Ağva ‘da da etkisini gösterir. Akşamları serin olsa da gündüzleri sıcaktır. Dolayısıyla Ağva Havuzlu Oteller arasında bulunan Asmalı Garden sizlere en iyi hizmeti verir. Tuzlu sistem havuz, periyodik bakımları aksatılmayan keyifli bir yerdir. Karadeniz hakimiyetini aldığından yaz aylarında yoğun dalgalar nedeniyle Ağva denize girme yasağı ile karşı karşıyadır. Böyle bir durumda da havuz tercih edilebilir.

slider.jpg

Ağva Gezilecek Yerler ve Gezi Rehberi

Ağva veya civarında gezebileceğiniz yerler vardır. Ağva’da konaklamak isteyenler çevremizde bulunan doğa harikası bölgeleri gezerek vakit geçirebilir. Otelimize yaklaşık 5dk yürüme mesafesinde Göksu Deresi, 10 dakika yürüme mesafesinde Yeşilçay deresi ve Ağva Aşıklar Yolu, 4km uzaklıktaki Kilimli Koyu, yine yürüme mesafesinde bulunan Ağva plajı bölgedeki başlıca yerlerdir. Günü birlik geziler, turlar yapmak istediğinizde ise plan ve saatinize uygun olarak sizlere yardımcı olarak harika parkurlar, rotalar çıkarabiliriz. Ağva gezilecek yerler sizlerin zevkine göre değişiklik gösterebilmektedir. Doğa yürüyüşleri, doğa sporları, bakir alanlar, eğlenceli mekanlar veya Ağva canlı müzik tercihine bağlı olarak aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Ağva’nın en iyi otelleri arasında zirvede olan Asmalı Garden Butik Otel sizler için özel planlamalarda yapabilir.