İstanbul Otelleri arasında yerini alan birçok tesis şehrin karadeniz kıyılarında yer alan Ağva ‘da bulunuyor. Doğa ve tarihi bütünlüğü ile son derece ilgi çeken bu belde birçok çiftin adeta romantizm noktası oldu. Ağva balayı otelleri veya odaları arayışı günümüzde trend haline gelmiştir.

Ağva ‘da Balayı Paketi ve İmkanlar

Sizlerin özel günlerini daha özel kılabilmek adına birçok ekstra hizmet sunabiliyoruz. Çeşitli etkinlikler ve sürprizler ile unutamayacağınız günlerde katkı sağlanıyor. Ağva balayı odaları olarak sizlere sunabildiğimiz harika bir odamız var.

Asmalı Garden Süit Oda konaklama sürenizde sizlere en güzel zamanları sunacaktır. Özel olarak dekor edilmiş 26metrekarelik odamız balayı çiftlerine özel olarak dekor edilmektedir. Sizlere sadece gününüzü en iyi şekilde geçirmeniz sağlanır. Özel yıldız yatak, odun şöminesi ve jakuzili odamız son derece ferahtır.

Balayı Paketinde Ekstralar

Balayı çiftleri için Asmalı Garden ekstra indirimler, özel süslemeler yada oda kahvaltı imkanları gibi birçok kolaylık sunmaktadır. Rezervasyon hizmetlerinizi sitemiz üzerinden yapmanız ve doğrudan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

İstanbul otelleri balayı paketleri hakkında detaylı bilgileri iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz. Ağva’da Konaklamak hiç bu kadar keyifli olmayacak!

Ağva ‘da Uygun Fiyatlı Konaklamak Mümkün

Minimum 3 günlük konaklamalarında %15 ‘ten başlayan indirim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu imkanlar sadece doğrudan bizlere ulaşıp rezervasyon yapan misafirlerimiz için geçerlidir. Asmalı Garden Ağva balayı odalarınızı sizler için önceden dizayn eder ve sizlere eksiksiz hizmet sunar. Balayı konaklamaları minimum 3 gün olmaktadır.

Ağva Gezilecek Yerler ve Gezi Rehberi

Beldemiz birçok gezilecek yer ile gün içerisinde güzel vakit geçirmeniz için uygun lokasyondadır. Göksu nehri, Ağva koyları, tarihi yerler gibi birçok alternatif vardır. Ağva gezilecek yerler gün içerisinde sizlere eşlik ederken gününüz daha keyifli geçecektir. Orman, dağ, tarih derken yeşilin mavi ile birleştiği beldemizde Karadeniz ve Marmara havasını en iyi şekilde alacaksınız.