Hizmetlerimiz

Asmalı Garden Otel Hizmetler

Asmalı Garden Otel, Ağva Şömineli Oteller arasında yer alan ve bütün odalarında odun şömine bulunan tek oteldir. Kış aylarında aktif olarak kullanılan şömineler yaz aylarında bakım, temizlik nedeniyle kapanır. Ayrıca Ağva Jakuzili oteller arasında da tercih edilen en hijyenik işletmedir. İşletmemizde elektrik kesintilerine karşı jeneratör, su kesintilerine karşı su deposu kullanılmaktadır. Otelimizde araçlarınızı park edebileceğiniz otopark alanı mevcuttur. Tuzlu sistem olarak Ağva havuzlu oteller arasında da bizleri tercih edebilirsiniz.

Odun Şömine

Sadece Kış Sezonunda

Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan Aylarında şömine kullanılmaktadır. İşletme personeli tarafından yakılır. Bilgi vermeniz yeterlidir. Şömine içerisinde yemek pişirilmesi yasaktır.


Havuz

Sadece Yaz Sezonunda

Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim Aylarında havuz kullanılmaktadır. Havuzumuz hijyenik bakımları yapılmakta olup, klor kullanılmamaktadır. Havuz suyu tuzlu sistemdir.Hizmet Detayları »


Jakuzi

Deluxe Odalarda

İşletmemizin Deluxe odalarının dört tanesinde Jakuzi & şömine mevcuttur. Yılın dört mevsimi kullanabilirsiniz. Jakuzilerimizin temizliğine son derece önem verilmektedir.


Restoran

Kapalı Alan Restoran

İşletmemizin restoranı havuz ve doğa manzaralıdır. Yaz sezonunda akşam saat 22:00 ‘a kadar, kış sezonunda ise akşam 20:00 ‘a kadar açıktır. Aperatif yiyecekler, alkolsüz içecek servisimiz vardır.


Wi-Fi İnternet

Ücretsiz Superbox İnternet

İşletmemizin bütün alanlarında sorunsuz kullanabileceğiniz internet hizmetimiz vardır. Superbox ile hızlı bağlantı sağlayabilir, çalışmalarınızı veya sosyal hayatınızı sürdürebilirsiniz.


Otopark

Açık Otopark Hizmeti

Tesise ait otoparkımız bulunmamaktadır. Tesis girişinde ücretsiz park yerleri bulunmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden günün her saati boş yer bulabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz
BİZİ ARAYIN