Asmalı Garden Agva Şömine Keyfi

Ağva Asmalı Garden odalarında şömine keyfini yaşayarak gününüzü özel kılabilirsiniz. Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında tesisimizde konaklayan misafirlerimize bu keyfi yaşatıyoruz. İlk servisimiz ücretsiz olup bir sonraki odun talepleri ekstra olarak değerlendirilmektedir. Asmalı Garden şömine keyfini yaşamak isteyen misafirlerimizin talebi doğrultusunda işletme personeli tarafından gerekli teçhizatlar kullanarak şömine yakılmaktadır.

Şöminelerimiz yiyecek pişirmeye uygun değildir. Bu yüzden mangal vb. çalışmalardan uzak durulması önemle rica olunur. Asmalı Garden İletişim bölümünden bizimle iletişim kurarak sizlerde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Asmalı Garden Agva HavuzDönemsel olarak açık bulunan havuzumuz tüm misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Asmalı Garden havuz keyfi yaşamak isteyen misafirlerimiz Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında kullanabilir. Ağva ucuz konaklama isteyenlere hem ekonomik, hemde tesis imkanlarımızı sunuyoruz.

Havuzumuz periyodik olarak tüm bakımları yapılmakta olup, hijyenik koşullar sağlanmaktadır. En önemli detayımız ise havuzumuzda klor kullanmıyoruz. Tamamen tuzlu sistemdir.

Ağva Asmalı Garden RestoranTesisimiz içerisinde bir adet restorant bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ara sıcaklar, ana yemekler, aperatifler gibi birçok imkanımız bulunmaktadır. Akşam 20:30 ‘a kadar bu hizmetimiz kesintisiz siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Asmalı Garden restoran bölümünde içecek servisimizde vardır.

Asmalı Garden alkol tüketilebilecek uygun bir konsept sağlayamamaktadır. Bu yüzden tesis içerisinde alkol servisimiz yoktur. Geniş, ferah bir düzende yemeğinizi lezzet ve huzurla yiyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak ev yemekleri sunduğumuz tesisimizden memnun kalkacağınızın garantisini veriyoruz.

slider.jpgTesisimizin her noktasından giriş yapabileceğiniz internet bağlantımız bulunmaktadır. Asmalı Garden wi-fi ile internet hizmetlerinden tüm misafirlerimiz ücretsiz yararlanabilir.

Günümüzde çok önemli bir ihtiyaç olduğunu inkar edemeyiz. Olmayan bir tesis düşünmekte bir hayli can sıkıcı. Sizlerin canı sıkılsın diye değil, gelişen ve her geçen gün modernleşen hayatlarımızda olabildiğince teknolojiye yakın durmaya çalışıyoruz.

Bu hizmetin en güzel yanı ise kota derdimiz yok. İstediğiniz gibi bağlanın ve güncellemelerinizi bizimle birlikte yapın.

Asmalı-Garden-Odalar-JakuziAsmalı Garden otopark hizmeti sunabildiğimiz işletmeye ait bir bölüm maalesef yok. Tesisimizin hemen ön kısmında bulunan ve trafiği bulunmayan sokak üzerine park yapmak mümkün. Herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Tesisimizin mevcut alanının dar olması nedeniyle maalesef misafirlerimiz için uygun bir otopark alanı yaratamadık.

Mevcut düzende kullanıma uygun olan yer ise açık otopark niteliğinde kullanılabilir.