Ağva Havuzlu Butik Oteller

Ağva Havuzlu Butik Oteller

Ağva Havuzlu Butik Oteller

Ağva Havuzlu Butik Oteller arayışınızda son nokta Asmalı Garden Butik Otel ‘dir. Ağva konumu itibariyle İstanbul Karadeniz sınırında yer alan şirin bir mahalledir. Turistik bir bölge olarak karşınıza çıkan bu mahalle de birçok aktvite yapabilir, konaklamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ağva Havuzlu Butik Oteller

Birkaç havuzlu işletmeden birisi olan Asmalı Garden, özel sistemi ile Ağva ‘da tektir. Tuzlu sistem havuzu ile siz değerli misafirlerine en iyi hizmet garantisi sunmaktadır. Kendine özel alanında güneşlenebileceğiniz veya şezlong yada şemsiye kullanarak gölgede havuzun tadını çıkartabilirsiniz. Ağva’nın en iyi oteli olduğumuzun garantisini rahatlıkla hissedebilirsiniz.  Periyodik olarak havuz temizliği yapılan, her gün PH derecesi kontrol edilir. Sabah 09:00 itibariyle kullanıma açtığımız havuz, akşam saat 20:00 ‘da kullanıma kapanır. Akşam 20:00 itibariyle periyodik bakımlarımız başlar. Sağlığınızı önemsediğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ağva’nın en iyi otelleri arasında zirvede olmamızın nedeni de sizlere sunduğumuz hijyenik ortamlarımızdır.

Asmalı Garden Havuz Bakımı

Sabah 09:00 Akşam 20:00 arasında faaliyet gösteren havuzumuzun bakımını her gün periyodik olarak yapmaktayız. Havuzun PH değerleri, tuz değerleri düzenli hale getirilmektedir. Günlük aktif durumda olan havuzdan taşan sular havuzun PH dengesini akşama kadar düşürebilmektedir. Bu yüzden her akşam kontroller yapılıp sabaha hazır hale getirilmektedir. Tuzlu sistem havuz olduğundan birçok işletme havuzuna göre çok daha sağlıklıdır. Ağva havuzlu otel dediğinizde kuşkusuz Asmalı Garden Ağva sizlerin favori yeri olacaktır.

Ağva Havuzlu Butik Oteller Ücretleri

Maalesef Ağva turizm noktasında sunduklarının değil, sunamadıklarının faturasını misafirlerine kesiyor. Ağva havuzlu butik oteller arasında yerimizi alarak havuzsuz, hizmetsiz birçok işletmeye göre fiyat politikamız çok daha düşüktür. Ortalama 500-600 lira standart oda haftasonu fiyat çeken havuzsuz oteller sizler için bir alternatif olsa da Asmalı garden fiyat olarak daha cazip olup bu fiyatlara havuz ve jakuzi imkanı sunmaktadır. Bu yüzden de Ağva otelleri havuzlu konsept olmamıza rağmen rakip bile görmediğimiz komşularımızdan üstün performans sergiliyoruz.

Ağva’nın En İyi Oteli Asmalı Garden

Yüzlerce misafirimizin memnuniyetini otel politikalarımızdaki dürüst esnaflık ilkesine dayanarak elde ettik. Bizleri araştırmadan, Asmalı garden yorumlar incelenmeden işletmemize gelmenizi asla istemeyiz. Asmalı Garden ETS gibi gerçek misafir yorumlarına dayalı olarak yüzlerce yorum almayı başarmıştır. Aynı zamanda diğer birçok platformda da başarımız ortadadır. Ağva En İyi Otel dediysek bunu biz değil sizler söylediniz!

5/5 - (25 votes)

Bu gönderiyi paylaş

Yorum (6)

 • Eyüp mert tanrıverdi cevap

  Ağva çok kaliteli bir otel müşteri memnuniyeti en yüksek yerde iyi bir otel havuzu çok güzel manzarası mükemmel fiyatlarıda uygun tavsiye ediyorum

  29 Mayıs 2021 , 12:47
 • Abdullah yiğit cevap

  Ağva Havuzlu Butik Oteller Ücretleri merak ediyordum ve bu makale çok bilgilendirici oldu .

  29 Mayıs 2021 , 23:33
  • Furkan cevap

   İsterseniz merkezi isterseniz de doğayla iç içe olan otelleri tercih edebilirsiniz, sizin zevkinize kalmış. Her şey çok güzel

   30 Mayıs 2021 , 17:43
 • Mert cevap

  Manzarasıyla can alıcı, çok güzel. Müşteri memnuyetini ön planda tutan bir otel 🙂

  30 Mayıs 2021 , 01:06
 • Furkan cevap

  İsterseniz merkezi isterseniz de doğayla iç içe olan otelleri tercih edebilirsiniz, sizin zevkinize kalmış. Her şey çok güzel

  30 Mayıs 2021 , 17:43
 • Gürkan cevap

  Çok güzel havuzu var çok beğendim bu oteli tavsiye ederim 👏

  4 Haziran 2021 , 14:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz
BİZİ ARAYIN