İstanbul ‘un incisi Ağva ‘da birçok konseptte otel, butik, pansiyon gibi konaklama hizmetleri bulabilirsiniz. Ağva alkolsüz otel olarak faaliyet gösteren Asmalı Garden Butik Otel, misafirlerine alkol servisi yapmamaktadır. Eğer sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek için bizleri tercih ederseniz herhangi bir şekilde alkol servisi yapmadığımızı, alkol satışı olmadığını bilmeniz gerekir.

Ağva Alkolsüz Butik Oteller

Ağva merkez otelleri arasında yerini alan Asmalı Garden, hizmetleri arasında alkollü servis bulundurmamaktadır. Tesisimiz içerisinde satışı, ortak alanlarda tüketilmesi veya tarafımızca resmi olarak servis edilmesi yasaktır. Ağva havuzlu otel sayısı oldukça azdır. Asmalı Garden farkı ise havuzlu olmasına rağmen içkisiz otel olmasıyla ön plandadır. Dolayısıyla Ağva havuzlu içkisiz otel olarak tercih edebileceğiniz tek alternatif olarak hizmet vermekteyiz.

Ağva içkisiz otel olarak gösterdiğimiz faaliyetler ile Ağva muhafazakar otel statüsünü de taşımaktayız. Havuz, tertemiz odalar, geç saatlere kadar resepsiyon hizmeti, akşam 20:00 ‘a kadar mutfak hizmetimiz vardır. Ağva alkolsüz konaklama tercihinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Ağva İçkisiz Otel ve Konaklama

İstanbul Şile Ağva İçkisiz Oteller maalesef sayı olarak oldukça azdır. Bu yüzden özellikle muhafazakar kesim tercih konusunda zorlanmaktadır. Genel olarak birçok işletmenin içkili olması maalesef muhafazakar aileleri engellemektedir. Ağva da içkisiz otel arayan muhafazakar aileler bu yüzden tercih konusunda Asmalı Garden tercih edebilir. Eğer uzun bir arayıştan sonra halen istediğinizi bulamadıysanız Ağva alkolsüz otelleri tercih edebilir. İşletmemiz hiçbir şekilde inanç, görüş, renk ayrımı yapmaz. Tek bir amacımız sadece sizlere hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Bunun için Asmalı Garden Yorumlar bölümüne bakarak memnuniyetleri görebilirsiniz.

Ağva Havuzlu İçkisiz Aile Oteli

Tesisimiz Ağva yetişkin otelleri arasında parmakla gösterilebilecek bir işletmedir. Aynı zamanda Ağva aile oteli olarakta gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Ailece işlettiğimiz tesisimiz, aile kavramına ve huzuruna çok fazla önem vermektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimiz ile yıllardır sorun yaşamadığımız ortadadır. Şile alkolsüz otel arayışlarınızın artık son bulması için misafirimiz olmanızı tercih ediyoruz. Tesisimizde rezervasyon yaparak yerinizi ayırtmak için bizlere 02167217051 veya 05327641141 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.